Tulokset SM-Neluri 2016


VI vaihe Mitalipelit

Loppuottelu 3-1

Kenttä 1

Peli 32

Woodi Hopea

Mainospaita Kulta


Pronssiottelu 2-0

Kenttä 2

Peli 31

HMS-Nuevo Bueno Pronssi

Team Refla Neljäs sija



V vaihe Semifinaalit n. klo. 16.00

Kenttä 1

Peli 29

Woodi Finaaliin

HMS-Nuevo Bueno Pronssipeliin


Kenttä 2

Peli 30

Mainospaita Finaaliin

Team Refla Pronssipeliin


IV vaihe Pudotuspelien jatkovaihe jatkuu n. klo. 15.15

Kenttä 1

Peli 25

Kaameet Apinat

Woodi Jatkoon


Kenttä 2

Peli 26

Aurajyystörulla

Mainospaita Jatkoon


Kenttä 3

Peli 27

Team Refla

Mölkkäävät Pölkyt


Kenttä 4

Peli 28

HMS-Nuevo Bueno Jatkoon

Cobra Cska


III vaihe Pudotuspelien jatkovaihe n. klo. 14.30

Kenttä 1

Peli 17

Billy Boys

Kaameet Apinat Jatkoon


Kenttä 2

Peli 18

Aurajyystörulla Jatkoon

Grand Slam


Kenttä 3

Peli 19

Mä&Pojat

Team Refla Jatkoon


Kenttä 4

Peli 20

Savikasa

HMS-Nuevo Bueno Jatkoon


Kenttä 5

Peli 21

Cobra Cska Jatkoon

KöMö03 HLT


Kenttä 6

Peli 22

Mölkkäävät Pölkyt Jatkoon

Mahlun mölkkääjät


Kenttä 7

Peli 23

Mainospaita Jatkoon

KöMö03 KKK


Kenttä 8

Peli 24

Woodi Jatkoon

Neljä ässää

Pudotuspelit
P2 klo. 13.45

Kenttä 1

Peli 9

LASVEL

Neljä ässää Jatkoon


Kenttä 2

Peli 10

KöMö03 KKK Jatkoon

Nasevan Seniorit


Kenttä 3

Peli 11

Mahlun mölkkääjät Jatkoon

DNA Lahti


Kenttä 4

Peli 12

HMS Travelling Mölkky

KöMö03 HTL Jatkoon


Kenttä 5

Peli 13

HMS-Nuevo Buenos Jatkoon

Kymiläiset


Kenttä 6

Peli 14

HMS Lucky shit

Team Refla Jatkoon


Kenttä 7

Peli 15

Grand Slam Jatkoon

STARWARS


Kenttä 8

Peli 16

Kaameat Apinat Jatkoon

Kamut


II vaihe Pudotuspelit P1 klo. 13.00

Kenttä1

Peli1

Billy Boys Jatkoon

Team Kaato


Kenttä 2

Peli 2

Aurajyystörulla Jatkoon

Jeggu Janetzk1


Kenttä 3

Peli 3

Neloset

Mä&Pojat Jatkoon


Kenttä 4

Peli 4

Savikasa Jatkoon

YKK


Kenttä 5

Peli 5

Cobra Cska Jatkoon

Liekin Ketut


Kenttä 6

Peli 6

Möysän Mesut

Mölkkäävät Pölkyt Jatkoon


Kenttä 7

Peli 7

Mainospaita Jatkoon

Paalupanut


Kenttä 8

Peli 8

HMS Something

Woodi Jatkoon


ALKULOHKO II

klo. 11.00


Kenttä 1

Lohko A

Woodi Jatkoon

Eläkeliitto Forssa 2 joukkue

HölkynMölkyn

LASVEL Jatkoon



Kenttä 2

Lohko B

Paalupanut Jatkoon

Stop´n Go
Grill

Fipa GB

KöMö03 KKK Jatkoon


Kenttä 3

Lohko C

Mahlun mölkkääjät Jatkoon

Mölkkäävät Pölkyt Jatkoon

TVH

Entiset Nuoret



Kenttä 4

Lohko D

HMS Travelling Mölkky Jatkoon

Liekin Ketut Jatkoon

Pink Pudels

ViisViis



Kenttä 5

Lohko E

YKK Jatkoon

Fipa JJSM

HMS-Nuevo Bueno Jatkoon

Mummon luukku



Kenttä 6

Lohko F

Pullistus

Täydellinen Rajoitus

HMS Lucky shit Jatkoon

Mä&Pojat Jatkoon



Kenttä 7

Lohko G

Jeggu Janetzk1 Jatkoon

KöMö03 PORA

Siti 2

Grand Slam Jatkoon



Kenttä 8

Lohko H

Kaameet Apinat Jatkoon

Truutholma 55ers

Team Kaato Jatkoon

Musketeers



ALKULOHKO I



klo. 9.00

Kenttä 1

Lohko A

Billy Boys Jatkoon

Kamut Jatkoon

Lahti Aqua II

SiTi 1


Kenttä 2

Lohko B

STARWARS Jatkoon

Wässykät

Aurajyystörulla Jatkoon

Kaarisillan Kaatajat


Kenttä 3

Lohko C

KöMö03 KS Jatkoon

Neloset Jatkoon

Team Refla

Eläkeliiton Forssa I


Kenttä 4

Lohko D

Fagersta Fantoms

Kymiläiset Jatkoon

Lahti Aqua I

Savikasa Jatkoon


Kenttä 5

Lohko E

Varmat Pisteet

Cobra Cska Jatkoon

KöMö03 HLT Jatkoon

MOSKU


Kenttä 6

Lohko F

Möysän Mesut Jatkoon

Super Six

DNA Lahti Jatkoon

Hunnit


Kenttä 7

Lohko G

Mainospaita Jatkoon

Nasevan Seniorit Jatkoon

Takomo

AL-CA


Kenttä 8

Lohko H

HMS Something Jatkoon

Liekin Härvääjät

Neljä ässää Jatkoon

Vilky